Lietuvos kolegijų direktorių konferencija

Naujienos

2022.09.05

TIKSLINĖS STIPENDIJOS

TIKSLINĖS STIPENDIJOS

Šiais mokslo metais Energetikos ministerija skiria 20 tikslinių stipendijų studentams, kurie renkasi energetikos srities studijas. 300 eurų stipendija bus skatinami studentai, kurie 6 aukštosiose mokyklose rinksis energetikos sektoriaus specialybes.

„Energetikos sektorius šiandien yra vienas imliausių inovacijoms ir naujoms technologijoms. Elektros energijos suvartojimas Lietuvoje kasmet auga, ir per artimiausią dešimtmetį šis sektorius patirs milžinišką transformaciją, tad energetiko specialybė – vienas perspektyviausių profesinių pasirinkimų šiandien: energetikų reikės ne tik Lietuvai, bet ir kitoms šalims“ – sako energetikos ministras Dainius Kreivys.

Numatomos stipendijos šių studijų programoms: 5 Elektros energetikos inžinerija (Vilniaus Gedimino technikos universitetas), 3 Atsinaujinanti energetika ir 2 Mechanikos inžinerija (Kauno technologijos universitetas), 3 Nano medžiagų chemija ir fizika (Vilniaus universitetas), 2 Inovatyvių procesų inžinerija ir 1 Laivybos ir uostų inžinerija (Klaipėdos universitetas), po 2 vietas Elektros automatikos įrenginiai (Panevėžio kolegija) ir Elektros energetika (Kauno technikos kolegija).

Plačiau mūsų interneto svetainėje.

Kęstučio Vanago, Teodoro Biliūno ir Irmanto Gelūno (BNS) nuotraukos.