Lietuvos kolegijų direktorių konferencija

Naujienos

2024.03.29

Šiaulių valstybinė kolegija vaikinų krepšinio B gr. varžybų nugalėtoja

2024 m. kovo 27 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių B grupės krepšinio varžybos.

Finalinis ketvertas pasižymėjo labai atkakliomis dvikovomis, kieta kova, emocingais bei efektyviais epizodais. Šiaulių valstybinė kolegijos krepšinio vaikinų komanda pusfinalyje rezultatu 67-47 įveikė Klaipėdos valstybinės kolegijos krepšininkus. Kitame pusfinalyjeKauno technikos kolegija rezultatu 70-62 nugalėjo Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos komandą.

Kova dėl trečios vietos išliko iki paskutinių susitikimo minučių, bet geriau pabaigą sužaidę Klaipėdos valstybinės kolegijos krepšininkai rezultatu 69-66 įveikė Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos komandą ir džiaugėsi bronzos medaliais bei III-osios vietos taure.

Rezultatyviausiai mažajame finale žaidė E. Bertavičius (KVK) – 26 tšk. ir N. Pabrėža (LAJM) – 25 tšk.

Turnyro finalą Šiaulių valstybinės kolegijos komanda pradėjo labai užtikrintai, persvarą išlaikę iki pat susitikimo pabaigos. Rezultatu 66-44 įveikė Kauno technikos kolegiją bei džiaugėsi I-osios vietos taure ir aukso medaliais.

Rezultatyviausiai žaidė T. Baracevičius (ŠVK) – 24 tšk. ir D. Strimilas (KTK) – 19 tšk.

Naudingiausias finalinių varžybų žaidėju pripažintas – Tadas Baracevičius (ŠVK).

Pirmoji vieta Šiaulių valstybinei kolegijai užtikrino dalyvavimą Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių krepšinio varžybų A grupės finalinėse varžybose, kurios vyks balandžio 10 d. Kaune.

Dėkojame rėmėjams „Apollo boulingas“ , kurie įteikė dovanų čekį čempionų komandai!!!