Lietuvos kolegijų direktorių konferencija

Naujienos

2024.05.07

Lietuvos kolegijų kroso taurės varžybose pirmąsias vietas iškovojo Kauno kolegijos merginos ir Šiaulių valstybinės kolegijos vaikinai

2024 m. gegužės 2 d. Kauno r., Girionyse vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių kroso taurės varžybos.

Į varžybas atvyko Alytaus kolegijos, Vilniaus kolegijos Kauno kolegijos, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, Šiaulių valstybinės kolegijos merginų ir vaikinų lengvaatlečių komandos.

Po atkaklios ir labai permainingos kovos susumavus 500 m. bėgimo rungties rezultatus, kroso taurės varžybų nugalėtoja tapo Kauno kolegijos merginų komanda (207 tšk.), antrąją vietą laimėjo Šiaulių valstybinės kolegijos merginos (201 tšk.), trečiąją – Vilniaus kolegijos lengvaatletės (188 tšk.).

1 vieta - 500 m. bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje Ugnė Paurytė (Vilniaus kolegija) (1:22.7)

2 vieta - 500 m. bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje Raista Vaištaraitė (Kauno kolegija) (1:27.0)

3 vieta - 500 m. bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje Laura Krakytė (Kauno kolegija) (1:30.4)

1000 m. bėgimo rungtyje I-ąją vieta džiaugėsi Šiaulių valstybinės kolegijos vaikinai (221 tšk.), antrąją vietą iškovojo Vilniaus kolegijos komanda (201 tšk.), treti liko – Kauno kolegijos vaikinai (189 tšk.).

1 vieta – 1000 m. bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje Deividas Rastokas (Šiaulių valstybinė kolegija) (2:38.2).

2 vieta - 1000 m.. bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje Mikas Montvilas (Šiaulių valstybinė kolegija) (2:38.6)

3 vieta - 1000 m. bėgimo rungtyje asmeninėje įskaitoje Povilas Zaliauskas (Vilniaus kolegija) (2:52.8)